جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
لوگو صدرا مهاب

معرفی شرکت صدرامهاب...

صدرامهاب یک شرکت مشاور، طراح و سازنده انواع سازه ها، تجهیزات و تاسیسات تصفیه خانه های صنعتی و نیمه صنعتی در ایران می باشد که با تکیه بر تجربه 20 ساله، بهره گیری از دانش فنی مهندسی، کارخانه مجهز به جدیدترین تکنولوژی تولید و ارائه جدیدترین راهکارها و فرآیندهای پیچیده در تصفیه آب و فاضلاب کارخانجات، مجتمع های مسکونی، صنایع و… توانسته در بسیاری از پروژه های داخلی و خارجی شرکت کند و رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

مهندسی وساخت

شرکت سازه های آبی صدرامهاب با نام تجاری صدرامهاب، با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تاسیسات مرتبط با صنعت بزرگ آب و فاضلاب، مفتخر به ارائه خدمت در این زمینه می باشد. بازرگانی، مهندسی و ساخت تجهیزات و پروژه های مرتبط با این صنعت، جزو اساسنامه شرکت بوده و عمده فعالیت های اصلی شرکت حول این مهم انجام میگیرد. عمده فعالیت صدرامهاب دو بخش اصلی تصفیه آب و تصفیه فاضلاب می باشد که در ادامه مختصری به هرکدام اشاره خواهد شد. صدرامهاب تلفیقی از دانش نوین و مهندسی ساخت در صنعت تصفیه آب و فاضلاب می باشد. ارائه راهکارهای اصولی و مشاوره های تخصصی رایگان توسط تیم مجرب ما، از ویژگی بارز این گروه می باشد. در صدرامهاب آنچه اصل است، حفظ محیط زیست و خنثی سازی اثرات آلودگی منابع آبی و زمینی می باشد.

اهمیت مهندسی و طراحی

یکی از اصول مهم در خدمت رسانی شرکت های EPC، طراحی مهنسی صحیح بر مینای معتبرترین و بروز ترین مراجع موجود می باشد. انجام خدمات مهندسی جزو لاینفک پروژه های این شرکت می باشد. در این بخش واحد مهندسی، پس از بررسی اطلاعات اولیه طرح، و استناد به منابع و نرم افزارهای مورد نیاز، طرح بهینه و قابل اجرا برای انجام پروژه را تولید و استخراج خواهد نمود. ما مدعی هستیم میتوانیم از طرح اختصاصی استخراج شده توسط واحد مهندسیمان، در جلسه های تخصصی با مشاوران کارفرما، دفاع نموده و در صورت لزوم، کلیه اسناد و محاسبات انجام شده را ارائه دهیم. خروجی واحد مهندسی و طراحی، پس از تایید کارفرما وارد واحد تولید و ساخت خواهد شد. ارائه نقشه های جانمایی و محاسبات فرایندی، در قالب پروپوزال اولیه، جزو لاینفک تمامی طرح حهای صدرامهاب می باشد.

کیفیت ساخت

تولید محصولات و کالاهای طراحی شده در واحد مهندسی مطابق با نقشه های دقیق، در واحد ساخت انجام میگیرد. واحد ساخت خدمات و محصولات مرتبط با پلی اتیلن، در کارخانه این شرکت و واحد ساخت سیستم های فلزی در کارگاه صدرامهاب انجام میگیرد. واحد QC واقع در کارخانه و کارگاه، پس از تضمین کنترل کیفیت نهایی محصول، محوصل نهایی را برای نصب در محل سایت یا پروزه، ترخیص خواهد نمود. تطبیق کامل محصولات نهایی تولید شده و نصب شده با نقشه های طرح، یکی از مهم ترین گام ها جهت خروجی با کیفیت محول نهایی می باشد.

ضمانت و خدمات پس از فروش

طراحی، تولید، نصب و تحویل یک کالا، پروژه یا محصول، بدون خدمات پس از فروش و ضمانت آن، یک کار نیمه تمام و یک تهدید برای مشتری می باشد. چرا که زمانی هزینه انجام شده برای محصول یا پروژه، نتیجچه بخش است که خیالمان از تداوم کیفیت آن، راحت باشد. در صدرامهاب، این یک اصل مهم بوده و در فروش کلیه پروژه های EPC، محصولات و کالاها در نظر گرفته می شود. اخذ رضایت مندی بلند مدت پروژه ها و کارفرمایان در طیف گسترده محصولات، نشان دهنده اهمیت این موضوع برای ما می باشد. ارسال کارشناسان و متخصصان عیب یابی و تشخیص در کمترین زمان ممکن، نشان از دغدغه اصلی ما در این موضوع می باشد.

استراتژی

استراتژی صدرامهاب در 10 سال آینده، شرکت در پروژه های ملی در داخل و خارج از کشور و همچنین صادرات پکیج های تصفیه فاضلاب پیش ساخته بصورت کیپارچه و دستگاه های تصفیه آب صنعتی و ایستگاه های پمپاژ پیش ساخته، به کشورهای اطراف می باشد. افزایش ظرفیت تولید محصولات و اجرای پروژه ها توسط تیم های تخصصی صدرامهاب، و توانایی تصفیه سالانه بیش از 100.000 مترمکعب فاضلاب و تولید بیش از 1.000.000 مترمکعب آب تصفیه شده صنعتی، از برنامه های بلند مدت صدرامهاب می باشد که امید داریم با اعتماد مشتریان عزیزمان که همواره در این سال ها، در کنارمان بوده اند، به این مهم دست یابیم.

تاکتیک

اخذ اطلاعات جامع از کارفرما و طراحی دقیق مطابق با شرایط پروژه و ارائه یک پروپوزال جامع و کامل، تاکتیک ماست. در صدرامهاب برآنیم تا کلیه نیازهای کارفرما و طرح را در پروپوزال مهندسی شرح داده و ارائه اطلاعات کاستی نداشته باشیم. چرا که بر این باوریم برای انتخاب اصلح، این حق مشتری است. صرف نظر از اینکه ارائه اطلاعات کامل، منجر به خرید بشود یا نشود، کلیه اطلاعات مهم در اختیار کارفرما و مشتری قرار خواهد گرفت. خرید یک محصول با کیفیت، پس انداز مشتری است. تیم مهندسی و ساخت صدرامهاب، همواره در کلیه مراحل پیش از خرید به عنوان مشاور و راهنما در کنار مشتری است. جلب اعتماد و اطمینان شما در خرید اصلح و کسب رضایت مندی و نیل به نتیجه مورد رضایت پس از قرارداد و تکمیل پروژه، تاکتیک ماست.

سخن مدیرعامل

اجرای پروژه های تصفیه آب و فاضلاب و خدمت رسانی به محیط زیست کشور عزیزمان، در این سال ها رسالت ما بوده است. همواره سعی نمودیم با ارائه خدمات مهندسی، تولید و خدمات پس از فروش کامل، گامی در جهت حل کردن مشکل فاضلاب های بهداشتی  و صنعتی نماییم. امید است با اعتماد کارفرمایان، در این مسیر سخت بیش از پیش، گام برداریم.

بخشی از خدمات و محصولات گروه مهندسی و ساخت صدرامهاب

  • مشاوره رایگان تخصصی در حوزه صنعت تصفیه آب، فاضلاب و پساب
  • تولید انواع سیستم های تصفیه آب صنعتی در حیطه های مختلف نظیر هتل، کمپ ها، مرغداری، دامداری، کارخانجات و غیره
  • طراحی، مشاوره و ساخت سیستم های تصفیه فاضلاب نظیر پکیج های تصفیه فاضلاب پیش ساخته از جنس فلزی، پلی اتیلنی و کامپوزیت

محصول پکیج تصفیه فاضلاب

فعالیت اصلی صدرامهاب، طراحی، تولید و ساخت انواع پکیج های مرتبط با تصفیه فاضلاب های صنعتی و بهداشتی می باشد. به اصطلاح، عموما پروژه ها بصورت EPC به این شرکت واگذار خواهد شد. این پکیج ها می تواند از انواع خانواده پلی اتیلنی (سازه اسپیرال کاروگیت دفنی یا سطحی) و یا پکیج های فلزی (از جنس عموما ST-37 با سند بلاست و پوشش های اپوکسی) یا کاپوزیتی GRP (ساخته شده از پانل های SMC از الیاف شیشه) باشد.

در مجموع، صرف نظر  از جنس سازه بدنه، چیزی که وجه تمایز یک پکیج تصفیه فاضلاب اصولی و مهندسی می باشد، طراحی واحد فرایندی درست و مهندسی، به همراه انتخاب صحیح اجزای واحدهای مکانیکال پکیج می باشد. هرچند بنه مقاوم و استراکچر انتخاب شده برای سازه پکیج، مقوامت زیاد و طول عمر بالای پکیج را سبب می شود. انختاب متریال جنس بدنه و سازه پکیج بر اساس شرایط محیطی (رطوبت، دما، جهت وزش باد و سایر عوامل محیطی سایت محل قرار گیری پکیج)، فضای موجود و محدودیت های فضا، دفنی یا غیر دفنی بودن، شرایط آب های زیرزمینی، شرایط خاک و بستر محل قرارگیری فونداسیون پکیج، هزینه و محدودیت های مالی و سایر عوامل مرتبط، انجام می پذیرد.

پکیج های تصفیه فاضلاب پس از طراحی و  تولید، توسط واحد نصب و راه اندازی در محل سایت، نصب خواهند شد. انجام عملیات نصب و راه اندازی بطور کامل بر عهده شرکت بوده و فقط در موارد خاص، انجام عملیات عمرانی نظیر حفاری، بک فیل، اجرای فونداسیون و غیره، با نظارت این شرکت، برعهده کارفرما می باشد. اجرای دقیق عملیات نصب شامل پایپینگ، نصب تابلو برق، بلوئرها، دیفیوزرها و سایر قطعات وابسته به پکیج، مطابق با نقشه های واحد مهندسی و طراحی تحت نظارت کارفرما، یکی از اصلی ترین مراحل پروژه می باشد. همچنین بهره برداری اولیه پس از نصب، آموزش اوپراتور و اخذ راندمان و خروجی نهایی منطبق با یکی از استانداردهای سه گانه محیط زیست، وجه تمایز اصلی صدرامهاب با سایر رقبا می باشد.

ایجاد اشکال در هرکدام از این مراحل می تواند سبب آسیب های غیر قابل جبران به گل طرح شوذ. این مراحل اگرچه مستقل از هم، ولی بصورت زنجیروار از ابتدای واحد طراحی تا انتهای واحد بهره برداری و خدمات پس از فروش، یه یکدیگر وابسته بوده و فقط درصورت اجرای دقیق و اصولی هرکدام از این واحدها بصورت مستقل، می توان انتظار خروجی نهایی پروژه بصورت یکپارچه و صحیح را داشت.

حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان، سیستم ‎‌های سرمایشی و گرمایشی تهران سال ۱۴۰۲

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی و تهویه مطبوع تهران از تاریخ ۱۳ الی ۱۶ مهر ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی برگزار شد و شرکت صدرامهاب نیز در این نمایشگاه حضور داشت.

تصاویری از غرفه فضای باز شرکت صدرامهاب: